
Серветки косметичні білі 150 аркушів Ecolo
- Немає в наявності
- Код: 000909
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 391-53-37
Менеджер
- +380 (96) 331-71-69Директор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні косметичні серветки для всієї родини у зручному економічному пеналі.100% натуральний склад, без відбілювання хлором та ароматизації. Кількість шарів: 2 Колір білий Габарити: 210х200 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РУТА |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в пачці | 150 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 22,5х19 (см) |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 70 ₴

