
Папір туалетний Джамбо білий двошаровий 240м ТМ Eco Point
- Немає в наявності
- Код: 003091
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 391-53-37
Менеджер
- +380 (96) 331-71-69Директор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул ТБ-240
Кількість шарів 2
Довжина рулону, м 240±0.5
Розмір відриву, см 9.3х12±0.5
Діаметр рулону, см 23±0.5
Діаметр гільзи, мм 60
Кількість рулонів у спайці, шт. 8
Матеріал целюлоза
Ціна за 1 рулон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Point |
| Країна виробник | Україна |
| Висота рулону | 9.3 мм |
| Діаметр гільзи | 60 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 240 м |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Зовнішній діаметр рулону | 230 мм |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Колір | Білий |
- Ціна: 175 ₴

