
Папір туалетний Кохавинка Jambo Велетень 125 м kx.50088 (8)
- Готово до відправки
- Код: 209162
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 391-53-37
Менеджер
- +380 (96) 331-71-69Директор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’який, тиснений, великого розміру туалетний папір на втулці з перфорацією для громадських закладів. Виготовлений з вторинної екологічно чистої сировини, проходить термічну обробку.
Діаметр рулона: 190мм
Ширина стрічки рулона: 90мм
Діаметр втулки: 60мм
Кількість шарів: 1 шар
Тиснення: Так
Кількість в упак.: 8шт.
Виробник: Україна
Діаметр рулона: 190мм
Ширина стрічки рулона: 90мм
Діаметр втулки: 60мм
Кількість шарів: 1 шар
Тиснення: Так
Кількість в упак.: 8шт.
Виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кохавинка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Макулатура |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Тиснення | Так |
| Висота рулону | 90 мм |
| Діаметр гільзи | 60 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 190 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 125 м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код постачальника | kx.50088-grey |
- Ціна: 39 ₴


